A A A
Facebook
ZADZWOŃ
537 375 375

Opinie o nas

Oryginały wpisów dostępne są do wglądu na terenie Ośrodka
 

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych opini Rodzin naszych Podopiecznych na temat Domu Opiek ”Senior Med” Oryginały wpisów dostępne są do wglądu na terenie Ośrodka – jest ich ponad 500.

Miejsce, gdzie pacjent z zaawansowaną chorobą Alzheimera nie jest problemem. Wielki plus za bardzo dobrą opiekę lekarską, świetny zespół pielęgniarek, możliwość umówienia na miejscu konsulatcji innych specjalistów. Duże słowa uznania dla zaangażowania opiekunek a także dla terapeutki zajęciowej Pani Basi (za poświęcenie i kreatywność) oraz rehabilitanta Pana Pawła. Co niedziela Msza (rewelacyjny ks. Wojciech). Bardzo dobra, nowoczesna infrastruktura. Z czystym sumieniem polecam.
Małgorzata Niewczas - Janeczek
 
Moja mama, osoba z daleko posuniętą i ciągle postępującą demencją, przebywała w domu Senior Med-u w Wiązownej przez 14 miesięcy. Przez cały ten czas miałem pewność, że mama ma zapewnioną należytą całodobową opiekę. Były i szczęśliwe chwile, kiedy mama dzięki pani od terapii zajęciowej na pewien czas wróciła do szydełkowania. Nie mogłem aż w to uwierzyć. Kiedy dochodziło do nagłych sytuacji, wymagających interwencji pogotowia, mama zawsze otrzymywała pomoc. Kontakt z personelem był bardzo łatwy, opiekunki troskliwe i profesjonalne, służące poradą. O odejściu mamy Senior Med powiadomił mnie bezzwłocznie; pomimo izolacji pandemicznej, wszystkie formalności i przekazanie zwłok mamy do zakładu pogrzebowego przebiegły sprawnie, bez konieczności mojego bezpośredniego udziału. Było to ogromne wsparcie w tej trudnej sytuacji. Jeżeli szukacie Państwo przyjaznego, profesjonalnego i bezpiecznego azylu dla kogoś potrzebującego opieki, zacznijcie od kontaktu z Senior Med.
Krzysztof Dmowski
 
Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę i życzliwość całego personelu domu Senior Med.
Pomimo niełatwego charakteru pensjonariusza byliście Państwo zawsze bardzo życzliwi i pomocni.
Bardzo dziękuję Marzena D.
Szczere i serdeczne podziękowania za opiekę nad moim ojcem dla całego zespołu domu opieki Senior Med. Jesteście wyjątkowi i wspaniali życzę wszystkim pracownikom wspaniałych dni w życiu codziennym.
Z wyrazami szacunku Dariusz K.
Kochane Panie , nie mamy doprawdy słów żeby wyrazić naszą wdzięczność za tyle starań i wysiłków włożonych w opiekę nad naszą mamą! Z serca wam dziękujemy , całujemy i tulimy do piersi.
Krystyna i Marcin B.
Serdeczne podziękowania dla całego personelu ,,Seniormed’’ za pomoc w przywróceniu naszej mamy , Krystyny G. do zdrowia. Jesteście cudowni ! Córka i zięć Magdalena i Artur D.
P.S. Specjalne podziękowania dla Pani Wioletty
Kochane opiekunki i pielęgniarki w Senior Med.
Jesteście wyjątkowo przemiłe , choć bardzo przepracowane ale zawsze uśmiechnięte i przebojowo pomagające wszystkim w każdej potrzebie. Dziękuje Wam kochane dziewczynki za miła atmosferę, którą tworzycie w całym ośrodku. Życzę Wam pogody ducha , zdrowia , szczęśliwości , miłości i zasobności . Jesteście ozdobą Wiązownej. Tylko na Was można liczyć , polegać i oddać się w opiekę.
Jurek K.
Opiekunki są bardzo miłe. Uprzejme i ciężko pracują.
N.
Serdecznie dziękuję miłym serdecznym pielęgniarkom i opiekunkom za serdeczne uśmiechy na twarzy oraz pomoc we wszystkich czynnościach.
Jabłońska J.
W imieniu całej mojej rodziny a w szczególności p.Skutnik Ireny serdecznie pragnę podziękować za wspaniałe serca pań opiekunek i pielęgniarek , które czuwają nade mną w dzień i w nocy. Czuję się z wami wszystkimi bardzo dobrze i nigdy nie zmienie mojego pobytu gdzie indziej.
Irena S.
Dziękuję bardzo wszystkim opiekunkom i pielęgniarkom za oddanie dla chorych , na każde skinienie ręki są panie przy nas i udzielają pomocy. Jesteście wspaniałe i kochane. Najlepszy ośrodek i kochane Panie.
Z całego serca bardzo dziękuję całemu personelowi ośrodka Senior Med. , a w szczególności p. opiekunką i pielęgniarką za fachową opiekę i uśmiech na twarzy.
B. Alina
Drogim kochanym p. opiekunką i pielęgniarką oraz wszystkim pracowniką biurowym , dziękuję za pomoc i opiekę nade mną w tym ośrodku. Wszyscy oddajecie nam swoje serca , ja też pomagam w pracach ogrodowych z czego cieszę się.Jesteście bardzo kochane i oddane nam. Bardzo pragnę być z Wami do końca moich dni. Jeszcze raz bardzo dziękuję <3
A. Janina
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu , który opiekuję się moją mama. Jest dopilnowana, nie mam żadnych problemów , aby zawsze gdy tylko mogę odwiedzić mamę , a widząc jej uśmiech na twarzy i zadowolenie jestem spokojna.
Otylia B.
Wielkie podziękowania dla całego personelu Senior Med. Dla opiekunek i pielęgniarek podziękowania za wyrozumiałość , cierpliwość i profesjonalizm. Wspaniałe miejsce na jesień życia.
Iwona A.
Serdecznie dziękuję za bardzo dobrą opiekę nad moją babcią. Moja babcia była zmęczona , chora , smutna. Po przyjeździe do Państwa placówki odzyskała siły witalne , uśmiech na twarzy i poczucie humoru. Rozmowna , tryskająca uśmiechem. Dziękuje !
Jola J. babcia : Ola
Moja mama była pensjonariuszką zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego ,,Senior Med.’’. Oddawając mame pod opiekę byłem bardzo miło zaskoczony warunkami , jakie posiada ten zakład. Opieka pielegniarska ,lekarska oraz sprawność personelu administracyjnego na najwyższym poziomie. Z pełną odpowiedzialnością można polecać Zakład ,,Senior Med.’’ w Wiązownej. Życzę kierownictwu i pracownikom z Zakładu ,,Senior Med.’’ wszystkiego najlepszego i dziękuje za opiekę nad moją mama.
S.
Bardzo dziękujemy za dobrą opiekę pielegnacyjną nad naszą mamą. Dziękujemy szczególnie panią opiekunkom, które codziennie zajmowały się mamą. Ośrodek jest godny polecenia. Panie opiekujące się mamą są dla mnie ,,aniołami’’.
Bardzo miłe pracowite i serdeczne. Bardzo dziękuje za wszystko.
Renata G.
Bardzo dziękuję za opiekę nad moją mamą Janina F. Dziekuje całemu personelowi medycznemu oraz pielęgnacyjnemu i rehabilitantowi. Mojej mamy uśmiech na twarzy wyrażał/świadczył o pełnym profesjonalizmie całej obsady Ośrodka.
Jeszcze raz dziękuje
Grażyna A.
Z ogromnym podziwem patrzyłam na ogromne zaangażowanie w pracy całego zespołu , okazywano wyrozumiałość i cierpliwość ciężko chorym ludziom.
A.B.
Dziękuję za wsparcie i opiekę nad tatą, zaprzyjaźnił się z opiekunami oraz sąsiadami z pokoju. Podziękowania dla Pana Kuby , który robił co tylko mógł, aby tatę poruszać trochę. Wszystkiego dobrego zdrowia życzy córka
Iza S.

Serdecznie dziękuję za troskliwą opiekę nad moją mama Anna S., która w okresie 2- óch lat spędzonych w Senior Med z osoby niechodzącej stała się osobą pełnosprawną. Spotkała się tutaj z życzliwością, sympatią i profesjonalizmem zarówno ze strony personelu medycznego jak i zarządu ośrodka.
Córka Małgorzata
Serdecznie dziękuję za opiekę w czasie pobytu mojego barat Marka W.. Pragnę nadmienić, że opieka jest wysoce profesjonalna, warunki i atmosfera bardzo dobre.
Z wyrazami szacunku
Maciej W.
Serdecznie dziękuję za troskliwą opiekę nad moją mama Anna Szewczyk, która w okresie 2-óch lat spędzonych w Senior Med z osoby niechodzącej stała się osobą pełnosprawną. Spotkała się tutaj z życzliwością, sympatią i profesjonalizmem zarówno ze strony personelu medycznego jak i zarządu ośrodka.
Córka Małgorzata
Z ogromnym podziwem patrzyłam na ogromne zaangażowanie i pracę całego zespołu, okazywanej wyrozumiałości i cierpliwości ciężko chorym ludziom.
Bardzo serdecznie pozdrawiam. Bożym
Serdeczne Podziękowania dla Kierownictwa oraz całego Personelu Domu Opieki nad moją mamą Marianną Ch.. Mama pozostająca od trzech miesięcy pod Państwa opieką odzyskała świadomość na tyle, że uczestniczy w życiu Tego domu. Jest nieporównywalnie sprawniejsza umysłowo niż była w domu.
Dziękuję także za dobra współpracę przy sprawach organizacyjnych oraz za wyrozumiałość, jakiej potrzebuje każda rodzina, która znajdzie się w takiej sytuacji.
Barbara D.
Zanim podjęłam decyzję o wyborze właśnie tego Pensjonatu, odwiedziłam osobiście kilka oraz przeglądałam oferty w internecie. Przy pierwszej wizycie urzekła mnie bardzo serdeczna, rodzinna atmosfera panująca w tym ośrodku i to zadecydowało że wybrałam Pensjonat. Bardzo się cieszę, że mama jest pod opieką tak profesjonalnego a zarazem ciepłego i serdecznego Zespołu. Mama jest zadbana i otoczona rodzinną atmosferą. Jest zadowolona. Ja jestem spokojna bo wiem, że w Pensjonacie Panie Pielęgniarki i Opiekunki dbają o mamę zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym. Są bardzo serdeczne, cieple, otwarte, komunikatywne i naprawdę z serc a dbają o swoich podopiecznych. Mam cały czas kontakt telefoniczny z kadra Pensjonatu,dla mnie ta forma komunikacji jest również bardzo ważna. Zawsze odbierane są telefony :).
Bardzo dziękuję za opiekę nad mamą, okazane serce całej kadrze Pensjonatu Paniom Pielęgniarkom, Paniom Opiekunkom, Pani Kierowniczce.
Z wyrazami szacunku Ewa B. córka Joanny M.
Przywieźliśmy tatę 27 grudnia. Był bardzo schorowany, ale został otoczony tu bardzo dobrą opieką i ciepłem. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni całemu personelowi i kierownictwu. Z ręką na sercu możemy polecić Pensjonat innym potrzebującym, którzy nie mogą sobie dać już sami rady w domu bez profesjonalnej opieki.
Z wyrazami podziękowania żona i dzieci
Z czystym sumieniem polecam dom opieki Senior med. w Wiązownie. Moja mama przebywa tam od przeszło roku. Mama jest zadbana i zaopiekowana. A co najważniejsze: powrócił uśmiech na jej twarzy. Odżyła. Przemiła, rodzinna atmosfera wśród seniorów. Fachowa i życzliwa opieka, indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Personel jest nadzwyczaj miły, serdeczny i co najważniejsze: bardzo profesjonalny. Obiekt jest nowoczesny, funkcjonalny, dostosowany do potrzeb ludzi starszych. Z tego co wiem wybudowany około 4 ? 5 lat temu. Miłym zaskoczeniem jest widok spacerujących seniorów po pięknym ogrodzie pod opieką personelu . Dom opieki Senior med z całą pewnością jest godny polecenia.
  Maria Jakubowska
 
Serdeczne podziękowania za empatię, troskę oraz przyjazne nastawienie wszystkich pracowników domu opieki Senior Med. Dziękuję również za wspaniałe zajęcia terapeutyczne z moja żona Jadwigą Nawrocką. Żona nazywała Dom opieki Senior Med swoim domem, co jest wymowną informacją jak się tutaj czuła. Będę miło wspominać Państwa ośrodek i z czystym sumienie będę go polecać.
Z wyrażeniem szacunku Krzysztof Nawrocki
  
Serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę nad moją mamą p. Lucyną J. . Panie pielęgniarki i opiekunki bardzo starają się żeby podopieczne dobrze się czuły.
P. Jadwiga
Panu Bogu i Wam Wielkie dzięki za Waszą posługę. Ciężka służba, ale jakże potrzebna. W dobie znieczulicy z nadzieją obserwuję i podziwiam za pracę i zaangażowanie. Mój tata jest krótko. Bardzo przeżywam gdy podejmowałam decyzję o takiej formie opieki. Teraz jestem spokojna. Atmosfera jak w domu.
Życzę wierności i wytrwałości
J. K.
W imieniu dwóch rodzin p. Ć. Jadwigi i p. Ireny S.
Serdecznie dziękujemy za fachowa opiekę i trud włożony w opiekę nad naszymi mamami. Jesteśmy bardzo zadowolone z pielęgniarek, opiekunek i lekarzy. Co jest odzwierciedleniem stan zdrowia naszych Mam. Dom jest czysty, pachnący, a Mamy zadbane i wyżywienie typowo domowe.
z podziękowaniem
J. Ewa i A. Izabela
Jak na razie wszystko w jak najlepszy porządku, całodobowa opieka pielęgniarki, mama czysta, zadbana, nakarmiona. Widać na pierwszy rzut oka, że zatrudnione osoby- personel jest jak najbardziej oddany sprawie opieki nad starszymi osobami.
Serdecznie dziękuję za opiekę nad bardzo „trudnym” pacjentem. Jestem pena podziwu dla państwa ciężkiej pracy.
Iga E.
Ogromne wyrazy szacunku i podziękowania z a ofiarną, godną podziwu opiekę wszystkich Pań pielęgniarek i opiekunek w tutejszym domu opieki. Wasze ogromne serca, pełne miłości i ofiarnej pracy to cos wspaniałego i pięknego. Oby Pan Bóg dawał Wam siłę i wytrwałość.
Barbara O. oraz moja droga, kochana siostra Elżbieta K.
Pensjonat spełnia wszystkie moje oczekiwania. Przestronne, słoneczne pokoje i spokojna atmosfera sprawiają, że warunki są odpowiednie do stanu zdrowia pensjonariuszy. Personel profesjonalny, z dużym doświadczeniem, chętny do współpracy z rodzinami. Dziękuję serdecznie za okazaną pomoc mojej chorej Alzheimera mamie i polecą ten ośrodek każdemu kto będzie w potrzebie.
z wyrazami wdzięczności
P., córka
Moja Babcia – Stanisława B. jest tu już około pół roku. Dzięki Paniom Pielęgniarkom i Opiekunkom, zawsze zadbana , czysta, najedzona. Bardzo się cieszę, że wybrałam da Babci właśnie ten dom. Babcia właśnie skończyła 89 lat, a dzięki wspaniałej opiece ciągle żyje. Serdecznie dziękuję, cała rodzina jest Paniom wdzięczna.
Ewa B.
Szanowni Państwo,
Mówi się, że starość to samotność i smutek. Lecz dzięki Wam i Waszej trosce, miłej i przyjaznej atmosferze, Wasi pensjonariusze czują się jak u siebie w domu. Dlatego bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę ad moją mamą Ireną D.. Widzę w jej oczach spokój, poczucie bezpieczeństwa, a podczas rozmów wyraża samą pozytywną opinię. Życząc dalszych sukcesów serdecznie pozdrawiam cały personel.
Marek W.

Gorące podziękowania całemu personelowi i kierownictwu za opiekę nad naszym tatą w ostatnich dniach jego życia. Stworzyliście Państwo w Pensjonacie ciepłą i domową atmosferę, która osobom starszym jest bardzo potrzebna.
córka Joanna D.
Szczęśliwe życie ? to nas otaczający dobrym sercem, pracowitością i szlachetnością. Takich ludzi poznaliśmy w Pensjonacie. Życzę dalszych sukcesów w ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.
Grzegorz B.
Z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu i cierpliwości, które tak są potrzebne w opiece nad pensjonariuszami Domu Pogodnej Starości. Jednocześnie bardzo dziękujemy za opiekę nad naszą ciocią, Wandą K..
Tomasz W.
Serdecznie dziękuję za opiekę nad Mamą Henryką G.. Spotkała się Ona w tym domu z doskonałą opieką i serdecznością. Życzę Dyrekcji i Personelowi dużo sił i wytrwałości w dalszej pracy.
Córka R. Agnieszka
Dziękuję serdecznie za opiekę Personelowi i Dyrekcji „Domu Pogodnej Starości” nad Mamą Cecylią Ś.. Dzięki Wam Mama wraca do zdrowia! Życzę cierpliwości i wytrwałości w codziennej pracy.
Zielińska, Córka Henryki P.
Jestem bardzo wdzięczna pracownikom Domu Seniora za opiekę nad Moją Mamą. Za czystość, serdeczność i fachowość. Życzę powodzenia w rozwoju, bo być może ja kiedyś będę korzystała z Państwa opieki. Wyrazy podziękowania za opiekę nad moim tata Janem Smutkiem i okazywaną życzliwość oraz dużo wytrwałości i miłości całemu personelowi składa
Córka Jana S.
Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę nad naszym niesfornym „ANDRZEJKIEM P.”. Dziękujemy za cierpliwość i opiekuńczość całemu wspaniałemu: PERSONELOWI I KIEROWNICTWU.
córka z rodziną
Gorąco i bardzo serdecznie dziękujemy całemu personelowi i kierownictwu Pensjonatu za profesjonalną opiekę nad naszą mamą Henryką S. Cieszymy się bardzo z klimatu rodzinnego jaki państwo stworzyli w którym to nasza mama czuje się bardzo dobrze i jest zadowolona. Dziękujemy
Marek S. z siostrą Bożeną
Jestem bardzo zadowolony z pobytu dziadka Jana M. w tutejszym ośrodku. Jedzenie i opieka jest bardzo dobra. Dziadek wygląda bardzo dobrze. Serdecznie dziękuję za opiekę nad dziadkiem.
M.S.
Serdeczne podziękowania personelowi Domu Opieki za życzliwość i troskę w opiece nad moją mamą Ireną w ostatnich miesiącach jej życia.
Z uszanowaniem Jerzy P
Człowiek jest tyle wart ile daje drugiemu człowiekowi” według tego kryterium Personel Pensjonatu jest bezcenny, ponieważ daje swoim podopiecznym ciepło, serdeczność, czułość i troskę. Doświadczyła tego nasza kuzynka Joanna M., która tu się czuje jak we własnym domu (z ogrodem i kotkami). Dziękujemy za okazane serce, troskę i życzliwość, którą personel jej okazywali.
Tamara i Andrzej M.
Serdecznie dziękujemy za profesjonalną pomoc i serdeczną opiekę, okazywaną naszej 84 letniej Mamie Eugenii O., która trafiła do Pensjonatu po zasłabnięciu i po pobycie w szpitalu. Mama przebywa u Państwa i odzyskuje siły dopiero od kilku tygodni, a już jesteśmy przekonani, że w Pensjonacie znalazła serdeczną, rodzinną atmosferę i warunki do rehabilitacji, jakie trudno byłoby nam zapewnić Jej w domu. Mama jest bardzo zadowolona z opieki i stworzonych jej warunków. Wszyscy uważamy, że Państwa Pensjonat to najlepsze miejsce dla naszej Mamy. Serdecznie dziękujemy za to Kierownictwu i Personelowi Pensjonatu.
Syn Tomasz O., synowa Jolanta O.
W pensjonacie mieszka mój dziadek Czesław R. Odkąd tutaj jest stał się radosny i pogodny. Bardzo się cieszę, że może przebywać z życzliwymi, ciepłymi ludźmi. Jestem o Niego teraz spokojna bo wiem, że ma tu dobrą opiekę. Pensjonat ten przypomina mi ciepłą, górską chatkę. Bardzo dziękuję personelowi za to, że tak wspaniale opiekują się moim kochanym dziadkiem.
K.R.
Bardzo gorące podziękowania, wyrazy ogromnego uznania dla personelu wyjątkowo zaangażowanego i opiekuńczego. Przez okres pobytu ok. 7 miesięcy nie mieliśmy najmniejszych zastrzeżeń do opieki personelu oraz byliśmy pełni uznania i wdzięczności dla Pani Kierownik i Pani Dyrektor za ich niezmierną życzliwość i przesympatyczne podejście do pacjentki i do nas. Jeszcze raz ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności dla wszystkich pracowników. Będziemy polecać wszystkim znajomym, jeśli znajdą się w takiej potrzebie.
Teresa i Zbigniew S.
Całemu Personelowi Domu Opieki serdecznie dziękujemy za troskliwą opiekę nad naszym Najbliższym – Mikołajem S.
Dziękujemy za okazane serce, cierpliwość, dbałość o spokój i domową atmosferę …
Pozdrawiamy serdecznie życząc wiele sił, zdrowia, uśmiechu i długich lat działalności Domu …
Wdzięczna Żona i Córki z Rodzinami.
Rodzina Mikołaja S.
Przychodzi taki moment w życiu człowieka, kiedy zaczyna wymagać intensywnej opieki. Taką przystań moja mama Irena Krupińska znalazła w Pensjonacie. Dziękuje wszystkim pracownikom za życzliwość, uśmiech, dobre słowo, profesjonalizm i wyrozumiałość dla często bardzo trudnych pensjonariuszy.
Córka Wiesława
Dziękujemy bardzo za opiekę nad moim stryjkiem. Jest bardzo zadbany, czysty, widać z Państwa strony ogromne zaangażowanie i pomoc w tym trudnym czasie dla każdego człowieka.
Teresa Stanisław P.
 
 
 

Godziny pracy biura

poniedziałek – piątek: 900 – 1600

soboty (dyżurne): 900 – 1500

Telefony

Informacja o ofercie: 537 375 375

Menadżer Ośrodka: 790 515 515

Koordynator ds. administracyjno – biurowych: 530 829 829

Pielęgniarka dyżurna 24h: 513 136 929

 
Copyright ©2021 all rights reserved
DOM OPIEKI "SENIOR MED" , ul. Chabrowa 10, 05-462 Wiązowna, Woj. Mazowieckie,
tel.: 537 375 375, email: biuro@seniormed.waw.pl, NIP: 5322061978
"Senior Med" dom opieki nad osobami starszymi Warszawa
 
Nasza strona używa plików Cookies w celu ułatwienia jej używania i prowadzenia statystyk. Polityka prywatnośći i cookies