Opinie o nas

Oryginały wpisów dostępne są do wglądu na terenie Ośrodka

Serdeczne podziękowania dla całego personelu ,,Seniormed’’ za pomoc w przywróceniu naszej mamy , Krystyny G. do zdrowia. Jesteście cudowni ! Córka i zięć Magdalena i Artur D.
P.S. Specjalne podziękowania dla Pani Wioletty

W imieniu całej mojej rodziny a w szczególności p.Skutnik Ireny serdecznie pragnę podziękować za wspaniałe serca pań opiekunek i pielęgniarek , które czuwają nade mną w dzień i w nocy. Czuję się z wami wszystkimi bardzo dobrze i nigdy nie zmienie mojego pobytu gdzie indziej.
Irena S.

Drogim kochanym p. opiekunką i pielęgniarką oraz wszystkim pracowniką biurowym , dziękuję za pomoc i opiekę nade mną w tym ośrodku. Wszyscy oddajecie nam swoje serca , ja też pomagam w pracach ogrodowych z czego cieszę się.Jesteście bardzo kochane i oddane nam. Bardzo pragnę być z Wami do końca moich dni. Jeszcze raz bardzo dziękuję <3
A. Janina

Zachwycona jestem ośrodkiem , w którym się znalazłam.Opiekę i staranność pań opiekunek i pielęgniarek.Oby wszystkie ośrodki takie były. Dziekuje z całego serca.
Barbara G.

Drodzy Państwo dziękuję bardzo za opiekę , którą tu dostaję. Jest mi tu bardzo dobrze. Pracuję tu wspaniały personel , który oddaje się nam całym sercem. Dziękuje z całego serca
Janina B.

Bardzo dziękuje kierownictwu ośrodka , paniom opiekunkom oraz paniom pielęgniarką za wspaniałą opiekę nad moją mama. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazującą mamie troskę i opiekę.
Monika K.

Serdecznie dziękuję za bardzo dobrą opiekę nad moją babcią.Moja babcia była zmęczona , chora , smutna. Po przyjeździe do Państwa placówki odzyskała siły witalne , uśmiech na twarzy i poczucie humoru. Rozmowna , tryskająca uśmiechem. Dziękuje !
Jola J. babcia : Ola

Serdecznie dziękuje za bardzo dobrą opiekę nad moja mama w ostatnich miesiącach jej życia. Serdeczność i staranność osób opiekujących się zasługuję na najwyższą pochwałę
Grażyna S.

Bardzo dziękujemy za troskliwą opiekę nad naszą mamą.Cały personel , a w szczególności panie opiekunki , były bardzo życzliwe i cierpliwe.Polecamy wszystkim ten ośrodek
B.W.

Bardzo dziękuję za opiekę nad moją mamą Janina F. Dziekuje całemu personelowi medycznemu oraz pielęgnacyjnemu i rehabilitantowi. Mojej mamy uśmiech na twarzy wyrażał/świadczył o pełnym profesjonalizmie całej obsady Ośrodka.
Jeszcze raz dziękuje
Grażyna A.

Zadzwoń teraz